Програми з повторенням

Як працює цикл

Вивести в рядок перших 10 цілих числа (керування кнопками forward та back)

Вивести в рядок цілі числа в діапазоні від a до b включно (після введення натискаємо кнопку Submit, керування кнопками forward та back)

Задача “Квіти” 
Вночі на підвіконні стояли в ряд зліва направо герань, крокус і кактус. Кожного ранку Марія витирає пил та міняє місцями вазон справа і вазон в центрі. Вдень Тетяна поливає квіти і міняє місцями вазон в центрі з тим, що зліва. В якому порядку будуть розташовані квіти увечері через N днів?

Технічні умови. В першому рядку задано кількість днів N<=1000. В другому рядку – назви квітів в порядку розташування зліва направо через пропуск.
Приклад.
Вхідні дані
                  29

Вихідні дані
                  Крокус Кактус Герань

Задача із https://disted.edu.vn.ua/


Гіпотеза Сіракуз
Гіпотеза Сіракуз стверджує, що будь-яке натуральне число зводиться до одиниці в результаті повторення таких дій над самим числом і результатами цих дій.
• Якщо число парне слід розділити його на 2.
• Якщо непарне, то помножити його на 3, 1 додати і розділити на 2.


Старовинна задача.
Скільки можна купити биків, корів та телят, якщо вартість одного бика – 10 грн, однієї корови – 5 грн, а за одного теля платять 0,5 грн. І якщо на 100 грн потрібно купити 100 голів скоту.


Знайдіть кількість всіх чисел з відрізка [a, b], що діляться і на 2, і на 7.

Технічні умови. Програма зчитує з клавіатури два числа a – нижня межа відрізка,       b – верхня межа відрізка. Програма виводить на екран одне ціле число – кількість чисел.

Приклад.

Введення: 0  10
Виведення: 0

Введення: 0  45
Виведення: 3