Лінійні програми (частина 2)

Дано трьохзначне число. Вивести спочатку першу цифру (сотні) потім другу цифру (десятки), а потім третю (одиниці) 

Дано трьохзначне число знайти суму і добуток його чисел

Дано трьохзначне число. Вивести число отримане при читанні вихідного числа зправа на ліво

Задача PUPIL

Учень-невдаха Сашко сів виконувати домашнє завдання і просидів за столом 2 години. З них х хвилин він чухав потилицю і дивився у вікно, у шукав у письмовому столі гумку, щоб стерти у підручнику з англійської мови карикатуру на свого товариша, на малювання якої він витратив перед цим z хвилин. Решту часу Сашко перекладав англійські слова. Скільки слів він встиг перекласти, якщо переклад одного слова у нього займав 5 хвилин?
Примітка. Використовувати цілочисельне ділення (команду div).

Вхідні дані
Ви вводите з клавіатури три цілих числа x, y, z.

Вихідні дані
Ви виводите на екран одне число – шукану кількість слів.

Приклад
Вхід: 10 15 25
Вихід: 14

Задача Worms

Черв’ячки – цікаві тваринки. Якщо їх залишити вдвох і не турбувати, то через 10 хвилин їх стане четверо, через 20 хвилин – восьмеро, через 30 хвилин – 16 штук. Скільки їх стане через N (N>1) хвилин? Зауваження: на появу нових черв’ячків потрібно рівно 10 хвилин. Всі нові черв’ячки появляються одночасно.

Технічні умови. Програма зчитує з клавіатури ціле число N – кількість хвилин. Програма виводить на екран одне ціле число – кількість черв’ячків через вказаний час.

Приклад.
Введення: 5
Виведення: 2

Введення: 48
Виведення: 32

Задача Buratino
Буратіно має лише N золотих монет, які він отримав від Карабаса-Барабаса. Кіт та лисиця розповіли йому, що закопавши гроші на Полі чудес, за кожен урожай можна збирати їх у L разів більше. Для вирощування урожаю необхідно Т повних годин. Скільки монет зможе зібрати Буратіно у разі удачі за M годин ( M >= T ) ? Ті монети, які він закопав – зникають. Кожен раз Буратіно закопує всі наявні монети.

Технічні умови. Програма Buratino читає з клавіатури числа N, L, T, M одним рядком через пропуск. Програма виводить на екран єдине число число – шукану величину. Всі числа не більші 10000.

Приклад
Введення: 10 2 5 10
Виведення: 40